Відбулося засідання наукового семінару!

24 вересня 2024 року в дистанційному форматі відбулося засідання наукового семінару Центру хімічного матеріалознавства і нанотехнологій під керівництвом директорки Центру, доцентки кафедри хімії Тетяни Татарчук. Зустріч була присвячений обговоренню напрямків наукових досліджень та організаційними питанням, зокрема знайомству із новими членами групи та плануванню тематики майбутніх засідань. Присутніми на зустрічі були: професор кафедри хімії Олександр Шийчук, завідувач навчальними лабораторіями кафедри хімії Любов Солтис, молодші наукові співробітники Центру і водночас аспіранти ОНП 102 Хімія Назарій Данилюк та Іванна Лапчук, аспіранти ОНП 102 Хімія Марія Лясковська, Ірина Старко, студентка 4 курсу ОП 102 Хімія Валерія Шульга, студенти 2 курсу ОП Хімія Андрій Галюк та Марія Климко. Зустріч відбулася у приємній робочій атмосфері. Бажаємо усім плідних наукових результатів!