Наукові заходи

XI Міжнародна конференція
Electronic processes in organic and inоrganic materials»
ННЦ виступив співорганізатором XI Міжнародної конференції «Electronic processes in organic and inоrganic materials» (“Електронні процеси в органічних і неорганічних матеріалах”) (ICEPOM-11), 21 – 25 травня, 2018 р. разом із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національною Академією Наук України та Інститутом фізики НАН України.
На ICEPOM-11 було подано 131 доповідь від вітчизняних науковців та 45 доповідей від закордонних вчених. Зокрема, свої доповіді та презентації власних досліджень представили науковці з Азербайджану, Литви, Польщі, Туреччини, Франції, Білорусії, Німеччини, Бельгії, США, Індії та Китаю.

Кращі доповіді опубліковані у журналі “Molecular Crystals and Liquid Crystals” (видавництво Taylor and Francis Group, Великобританія), який індексується базою даних SCOPUS.

Працівники навчально-наукового центру Тетяна Татарчук та Наталія Палійчук взяли участь у ХІ міжнародній виставці «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH», яка відбулася 17-19 жовтня в Києві та зібрала на своєму майданчику більше 6800 фахівців!