Директорка Центру Тетяна Татарчук взяла участь у міжнародному симпозіумі

Із 5 по 7 червня 2024 року на базі Хімічного факультету Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща) відбувався міжнародний симпозіум «7th International Symposium on Surface Imaging/Spectroscopy at the Solid/Liquid Interface». Основними напрямками конференції були:

• нові матеріали для електрохімії та енергетики – синтез та характеристика за допомогою in situ та ex situ спектроскопічних, мікроскопічних та електрохімічних методів;
  • наноматеріали для накопичення та перетворення енергії;
  • застосування спектроскопічних, мікроскопічних та електрохімічних методів у дослідженнях поверхонь, напівпровідників, полімерів, колоїдів, гібридних матеріалів та нанорозмірних каталізаторів;
  • зображення високої роздільної здатності кластерів, біомолекул і біологічних систем та їх характеристика за допомогою електрохімічних методів;
  • структура поверхні, реакційна здатність та перенесення електронів – експериментальні та теоретичні дослідження.

Прикарпатський університет імені Василя Стефаника представляла директорка Центру, доцентка кафедри хімії Тетяна Татарчук, виступивши із постерною доповіддю „Surface-active Mn- and Cu-substituted cobalt ferrites: synthesis, morphology, and environmental application”. В роботі представлено результати дослідження структури, морфології та адсорбційних властивостей Mn- та Cu-заміщених феритів кобальту, синтезованих сольвотермальним методом. Дослідження виконано у співпраці із професором Войчехом Мацикем, деканом хімічного факультету Ягеллонського університету.