Науковці Центру – учасники міжнародного наукового конгресу !

1-2 червня 2021 р. на базі Нахчиванського державного університету (Азербайджан) відбувся INTERNATIONAL ASIAN CONGRESS ON CONTEMPORARY SCIENCES-V. В міжнародному азійському конгресі взяли участь науковці з 33 країн світу, в тому числі і з України, а саме науковці та студенти з Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Учасниками міжнародного конгресу стали директор Центру, доцент кафедри хімії Тетяна Татарчук, провідний фахівець навчально-наукового центру Назарій Данилюк та студентка 4 курсу спеціальності “Хімія” Іванна Лапчук. З цікавим, інформативним усним та презентаційним матеріалом на тему «Mechanism and kinetics for H2O2 decomposition over spinel cobalt(II) ferrite-chromites catalysts» виступила Тетяна Татарчук.

Організатори конгресу за представлені доповіді нагородили учасників сертифікатами про участь у INTERNATIONAL ASIAN CONGRESS ON CONTEMPORARY SCIENCES-V.