Працівники Центру взяли участь у тренінгу щодо пошуку партнерів за програмою Горизонт Європа

31 січня провідні фахівці Центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Назарій Данилюк та Іванна Лапчук відвідали тренінг щодо пошуку партнерів за програмою Горизонт Європа для наукового напряму природничі науки, який було проведено в адміністративному корпусі Прикарпатського університету.

Спікером був професор, завідувач кафедри фізики та хімії твердого тіла Никируй Любомир Іванович, який надав детальну інформацію щодо програми Горизонт Європа. На тренінгу було розглянуто питання як знайти відкриті конкурси програми Горизонт Європа, як отримати навики пошуку міжнародного партнера і формування консорціуму та всі тонкощі пошуку грантових програм.

Отримані знання стануть у пригоді молодим науковцям під час участі в конкурсах наукових проєктів на отримання грантового фінансування.