Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії завітали в лабораторію Центру!

13 березня, провідні фахівці Центру Назарій Данилюк та Іванна Лапчук провели екскурсію для переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Під час екскурсії учні мали можливість побачити прилади, які наявні в лабораторії Центру та ознайомитися з проєктами, які реалізуються нашими науковцями. Також, Назарій розповів про можливості наших студентів під час навчання, зокрема стипендійні програми та стартапи, переможці яких мають змогу отримати додаткове фінансування на виконання бакалаврських та магістерських робіт. Юні гості з цікавістю задавали питання та вели активний діалог під час екскурсії. Всі бажаючі мали можливість відпрацювати базові навики роботи в лабораторії: титрування, робота з піпетками, вимірювання рН, зважування на аналітичних вагах, центрифугування та вимірювання забарвлених розчинів на спектрофотометрі. Надіємося, що отримані знання обов’язково допоможуть учням під час виконання практичної частини ІV етапу олімпіади.

Дякуємо талановитим учням за кмітливість, допитливість та бажання пізнавати особливості роботи в лабораторії. Щиро бажаємо тільки перемоги на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та чекаємо наступної зустрічі з ними вже в статусі абітурієнтів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.