Студентка спеціальності 102 Хімія Іванна Лапчук – стипендіатка Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

Відрадно зазначити, що студенти, які працюють над науковими дослідженнями у Навчально-науковому центрі хімічного матеріалознавства та нанотехнологій, мають можливість отримати гідне визнання своїх наукових здобутків. Зокрема, випускниця бакалаврату спеціальності 102 Хімія Іванна Лапчук отримала стипендію Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень.

Студенти Прикарпатського національного університету  – єдині серед студентів українських закладів вищої освіти отримують стипендії відомого Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (Республіка Польща). Це стало можливим завдяки підписаній 12 червня 2018 року двосторонній Угоді про співпрацю між Фондом Інституту Східноєвропейських досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника (м.Івано-Франківськ, Україна). Засновником Фонду є голова Програмної Ради Центральноєвропейського Економічного Форуму (загальновідомого як Центральноєвропейський Давос) Зигмунт Бердиховський. Згідно умов конкурсу, комісією обираються 15  студентів, які отримають стипендію у розмірі 1000 доларів США. Для участі в конкурсі студенти повинні мати здобутки у науковій діяльності.

Іванна Лапчук працює під керівництвом свого наукового керівника, директора Центру, доцента кафедри хімії Тетяни Татарчук. За короткий період вона стала співавтором статей, що публікуються у високорейтингових журналах (SCOPUS), є учасницею міжнародних та всеукраїнських конференцій, є співавтором монографії. Вже не вперше студенти, які працюють під керівництвом Тетяни Татарчук, отримують перемоги у різноманітних конкурсах. Раніше стипендіатом Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень став провідний фахівець Центру Назарій Данилюк.

Вітаємо випускницю з перемогою та бажаємо й надалі розвивати наукову діяльність і досягати нових вершин!