З Воскресінням Христовим!

Дорогі  студенти, аспіранти, викладачі, працівники, ветерани, пенсіонери та випускники Університету!

Щиро вітаємо Вас із величним християнським святом – Воскресінням Христовим.

Свято Великодня – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому є трохи більше віри, ніж зазвичай. Саме віра у перемогу України над російським агресором сьогодні об’єднує усіх нас у цей чи не найважчий період історії нашої країни. Ми переконані, що вистоїмо та здолаємо ворога.

Мужність, стійкість та героїзм наших захисників, серед яких і представники Прикарпатського університету та наші випускники, невтомна волонтерська праця ― надихають увесь світ.

Жертовність задля порятунку і допомоги іншим є проявом найбільшої любові і сенсом Христової смерті та воскресіння. Нині ми усі по-особливому це відчуваємо.

Тож, нехай свято Воскресіння Христового, яке символізує перемогу добра над злом, стане для нас свідченням Господньої опіки.

Миру усім, добра і родинного щастя.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!