Школярі Івано-Франківська завітали на екскурсію до Центру!

19 листопада 2022 року в рамках профорієнтаційного заходу «Хімічна майстерня», провідний фахівець Центру Назарій Данилюк провів екскурсію для учнів 4-9 класів Івано-Франківських шкіл. Під час екскурсії учні мали можливість побачити прилади, які наявні в лабораторії Центру та ознайомитися з проєктами, які реалізуються нашими науковцями. Також, Назарій розповів про можливості наших студентів під час навчання, зокрема стипендійні програми та стартапи переможці яких мають змогу отримати додаткове фінансування та стимул до навчання та наукової діяльності в рамках бакалаврських та магістерських робіт. Юні науковці з цікавістю задавали питання та вели активний діалог під час екскурсії.

Дякуємо учням за кмітливість та бажання відвідати нас в холодну зимову пору. Надіємося ще неодноразово зустрічатися з нашими юними друзями та обмінюватися здобутками і планами на майбутнє.