Черговий здобуток науковців Центру – свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

23 березня 2023 року Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» було зареєстровано авторське право на твір монографію «БІОЦИДНІ ПОВЕРХНІ: інженерія, механізм дії та застосування».  Авторами монографії є провідна фахівчиня Центру Іванна ЛАПЧУК, професор кафедри хімії Олександр ШИЙЧУК та директорка Центру, доцентка кафедри хімії Тетяна ТАТАРЧУК.

Монографія представляє новітні результати досліджень антимікробних поверхонь, які в сучасних умовах мають потенційне застосування для зменшення поширення бактерій та вірусів. Автори висвітлили основні види матеріалів, які володіють антимікробними властивостями, механізми антимікробної дії біоцидних поверхонь, області їх застосувань у біомедицині.

Монографія була опублікована в рамках наукового проєкту «Інженерія металоксидних каталізаторів з функцією регулювання активності для гідроксорадикальної дезінфекції води» (МОН України, № 0121U109476, керівник проєкту Тетяна Татарчук).