Перемога в конкурсі Magnetochemistry 2023 Best Paper Award!

Першу премію в конкурсі Magnetochemistry 2023 Best Paper Award отримала стаття «Green Synthesis of Metal and Metal Oxide Nanoparticles: Principles of Green Chemistry and Raw Materials» (https://doi.org/10.3390/magnetochemistry7110145), авторами якої є завідувачка лабораторіями кафедри хімії Любов Солтис (ПНУ ім. Василя Стефаника), магістрант Остап Ольховий (Ягеллонський університет, Республіка Польща), директорка Центру, доцентка кафедри хімії Тетяна Татарчук (ПНУ ім. Василя Стефаника) та професор Мухаммад Наушад (Університет Короля Сауда, Саудівська Аравія). Оглядова стаття, написана під керівництвом Тетяни Татарчук, одразу ж після опублікування у журналі «Magnetochemistry» отримала статус Editor’s Choice Article. У статті детально описано принципи «зеленої» хімії та приведені екологічно чисті методи синтезу магнітних наночастинок. Станом на травень 2023 року стаття має вже 29 цитувань, і її прочитано майже 6 тис. разів.

В конкурсі брали участь всі статті, опубліковані у журналі «Magnetochemistry» (IF 3.336) у 2021 році. Після ретельної оцінки оригінальності та значущості статей, цитувань і завантажень було обрано п’ятьох переможців. Стаття авторів кафедри хімії отримала першу премію!

Щиро вітаємо авторів і бажаємо їм наснаги в науковій роботі та нових відкриттів!