Чи існує формула успіху в науці?

19 травня відбувся онлайн-вебінар, який проведений в рамках Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Доцентка кафедри хімії, кандидатка хімічних наук, директорка Центру Тетяна ТАТАРЧУК виступила з доповіддю «Чи існує формула успіху в науці? Scopus і не тільки …», в якій розповіла свою історію успіху та поділилася інструментами, які допоможуть ефективно реалізувати себе в науковій галузі.

Під час вебінару обговорювалися важливі теми, які допоможуть науковцям у досягненні своїх цілей, а саме:

• Характерні риси справжнього науковця;
  • Вибір теми наукового дослідження;
  • Написання наукових статей;
  • Впорядкування літературних джерел;
  • Публікація статей;
  • Важливість командної роботи;
  • Міжнародна співпраця;
  • CV – візитна картка науковця;
  • Написання наукових проєктів.

В результаті проведення вебінару учасники отримали цінну інформацію та практичні поради щодо правильної організації роботи для досягнення успіху в науковій галузі

Варто зазначити, що Тетяна ТАТАРЧУК за останні 5 років опублікувала 77 наукових статей та 5 розділів у монографіях (видавництв Springer, Wiley, Elsevier), індексованих у наукометричній базі Scopus. Її публікації отримали більше 3000 цитувань, h-індекс = 34 (Scopus), що дозволило увійти в рейтинг 2% найцитованіших вчених світу у 2020 – 2022 роках.