Вітаємо з Міжнародним днем жінок у науці!

Щороку, починаючи з 2016-го, 11 лютого відзначають Міжнародний день жінок і дівчат в науці. Свято встановлене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 2015 року.

Міжнародний день жінок і дівчат у науці щорічно організовується ЮНЕСКО у співпраці з UN Women. Обидві організації співпрацюють з національними урядами, міжурядовими організаціями, партнерами з громадянського суспільства, університетами та корпораціями, щоб досягти спільної мети – підвищити роль жінок і дівчат у наукових сферах і відзначити тих, хто вже досяг успіху в цій галузі. З приємністю вітаємо наших колег-жінок, аспіранток, докторанток та студенток університету з цим святом. Так, у 2020 році директорка Центру, доцентка кафедри хімії Тетяна ТАТАРЧУК отримала премію «Для жінок у науці» від L’Oreal-UNESCO. Її ім’я також є у престижному рейтингу ТОП-2% науковців у світі вже 4 рік поспіль.

Центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій вітає студенток, аспіранток, докторанток та всіх науковиць з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці! Висловлюємо велику вдячність за відданість своїй справі та значний внесок у розвиток науки. З оптимізмом впевнено рухайтеся вперед, сміливо долайте нові вершини, а натхнення і успіх нехай допомагають Вам у втіленні нових ідей!