Директорка центру Тетяна Татарчук увійшла до рейтингу ТОП-2% найцитованіших вчених світу

Викладачі Прикарпатського національного університету Володимир Лущак, Олег Лущак і Тетяна Татарчук потрапили до рейтингу ТОП-2% найцитованіших вчених світу. 

Рейтинг ТОП-2% складається аналітиками Стенфордського університету, видавництва Elsevier та SciTech Strategies. Він оцінює весь науковий результат дослідників за бібліометричними показниками, беручи до уваги такі критерії, як: індекс Гірша, кількість цитувань, скоригований hm-індекс співавторства, цитування статей з різними авторськими позиціями, зведений показник, позицію у списку авторів тощо.

Список включає понад 190 тисяч провідних вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками та 176 конкретними підгалузями. 

Тетяна Татарчук вдруге потрапила до 2% найцитованіших вчених світу. Вона має 65 наукових індексованих (SCOPUS) публікацій,1844 цитувань, індекс цитування (h-індекс) – 24 (станом на жовтень 2021). “Досягнення даного результату – це результат злагодженої командної роботи”, – повідомила науковиця журналістам телеканалу “Суспільне”. Важливою є співпраця із науковцями Ягелонського університету (м.Краків, Республіка Польща), яка реалізується в рамках спільного українсько-польського проекту (2020-2021). Основна тематика досліджень науковиці та її команди – синтез та дослідження магнітних наночастинок, створення адсорбентів для очищення води, створення нових фотокаталізаторів.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Першоджерелоhttps://elsevier.digitalcommonsdata.com/datasets/btchxktzyw/3