Представлення наукових результатів: звітна наукова конференція ПНУ

5 квітня 2023 працівники Центру презентували результати власних наукових досліджень на звітно-науковій конференції, яка відбулася на кафедрі хімії ПНУ.

У рамках роботи підсекції хімічних наук було заслухано доповіді про дослідження стійкості модифікованого діоксиду титану під час адсорбції 90Sr; ферит кобальту та гематит, як гетерогенні каталізатори Фентона для дезінфекції води; синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей карбамідоформальдегідних пінопластів; перспективи виробництва калійних добрив в Україні та світові тенденції; гармонізацію українського і європейського моніторингу довкілля; адсорбційні та каталітичні властивості нікель-кобальтових феритів, допованих іонами Gd3+; фотокаталітичні властивості TiO2, отриманого термолітичним розкладом аквакомплексу [Ti(OH2)6]3+•3Cl, тощо.

Під час проведення конференції слухачами були студенти спеціальності 102 Хімія. Працівники Центру бажають викладачам і молодим науковцям успіхів та нових звершень!