4 грудня 2022 року відбувся Симпозіум між Університетом Східної Англії та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Ця співпраця є частиною ініціативи Міжнародних університетів Великобританії (UUKi), метою якої є побратимське партнерство між британськими та українськими університетами під час війни, а також дуже серйозна фінансова підтримка спільних досліджень, студентських і академічних стипендій.

Директорка Центру Тетяна Татарчук виступила з доповіддю “Magnetic nanoparticles for environmental remediation”, в якій проінформувала про наукові результати, отримані командою під її керівництвом на протязі останніх 5 років. Магнітні наночастинки можуть застосовуватися як адсорбенти та каталізатори для очищення води від токсичних полютантів та бактерій. Цей напрям досліджень є актуальним як для України, так і для інших країн.